BRAAS, ÇARPICI İNOVASYONLARI İLE İZMİR YAPI FUARI'NDA BEĞENİ TOPLADI

08/11/2016

Ege bölgesinde yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren önemli bir organizasyon olan 22. İzmir Yapı Fuarı, 03-06 Kasım 2016 tarihleri arasında Gaziemir Fuar İzmir'de düzenlendi. Braas Çatı Sistemleri, İzmir Yapı Fuarı' nda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; "Yenilikçi Üretim Teknolojileri", "Çatılarda Enerji Verimliliği ve Çatı Katı Yaşam Konforu", "Çatılarda Estetik", "Uzun Ömürlü, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri" konularına vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Çatıya tam ankastre güneş enerjili çatı sistemleri konseptini de vurgulayan Braas, İzmir Yapı Fuarının 22. yılında özellikle çimentolu kiremit üretiminde çığır açacak yeni yüzey kaplama teknolojisi "Evolution Innotech" ile büyük ilgi topladı.

Ziyaretçiler Braas standında geleneksel ve modern mimari tasarıma yönelik tasarlanan kiremit modellerinden kiremitleri rüzgara karşı daha dirençli hale getiren rüzgar klipslerine, çatılara nefes alma özelliği veren havalandırma kiremitlerinden, labirent havalandırma tekniği ile optimum havalandırma sağlayan Figarol Plus'a çatı saçak detayında çok işlevli çözümler sunan Metalvent' e ve çatıda güvenli yürüyüş patikaları oluşturan Güvenlik Basamağı' na kadar birçok akılcı çatı sistemi bileşenini yerinde inceleme fırsatı yakaladı.