TEKİL ÇATILAR

Braas Çatı Sistemleri; sağlıklı, fonksiyonel, enerji verimliliği yüksek, uzun ömürlü ve estetik çatılarla özellikle son kullanıcılar açısından uzun vadede doğru bir tercih olarak öne çıkıyor. Yüzlerce detay çözümünün yanı sıra, yeni nesil Braas Kiremit ile modern ve geleneksel tüm tasarımlara hitap ediyor.

Braas Kiremit, farklı renk ve dokularda birçok seçenek ile sunuluyor. NOVO Protector yüzey kaplama teknolojisi (Bazı modellerde), Portakal Kabuğu (Sadece Diva Serisinde) gibi yeni nesil teknolojilerle üretilen Braas Kiremit, yaşıtlarından daima daha genç görünür, yüksek renk şiddeti ve çevresel etkilere karşı yüksek direnç gösterir. Böylece bir “Braas” çatıyı çok uzaktan dahi fark edebilirsiniz.

Suya ve dona karşı 30 YIL ürün özellikleri garantisine sahip Braas Kiremidi tercih ederek dünyada 30 ’dan fazla ülkede, birbirinden farklı iklim koşullarında faaliyet gösteren Braas’ın milyonlarca m2’lik tecrübesinin güvencesini yaşayabilirsiniz.

Braas Çatı Sistemleri ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi veya destek almak için size en yakın Braas Satış Mühendisi ile irtibata geçebilirsiniz. Braas Satış Mühendisleri, çatınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürün ve çözümlerin seçimi, ürünlerin  ve uygulama hizmetlerinin Braas yetkili bayisinden sağlanması ve keşif çalışmaları da dahil olmak üzere birçok konuda size yardımcı olacaklardır. Size en yakın Braas Satış Mühendisine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

TEGALMODERN

Yalın geometrik tasarımı, sade ancak etkileyici görünümü ile modern ve özgün bir çatı hayal edenler için tasarlandı.

DİVA

Çatısında sıradan yerine özellikli, klasik yerine sıra dışı ve seçkin bir görünüm isteyenler için. Her biri tek tek eskitilmiş görünümlü kiremit serisi Diva, Anadolu’nun eşsiz renklerini çatınıza taşıyor. Diva: Renklerin gökyüzü ile dansı.

VİLLA

Geleneksel çizgiler, çatınızda seçkin Osmanlı tarzı

AKDENİZ

İnce ve zarif hatları ile Akdeniz’in dayanılmaz sıcaklığını evinizde hissedin