BMI BRAAS, NEFES KESEN VE ÖZGÜN ÇATI TASARIMLARINI MİMARİ TASARIM ZİRVESİ’NDE TANITMAYA HAZIRLANIYOR

13/03/2019

“Çatı Sistemi” kavramının öncü ve lider firması BMI Braas, 05-06 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek Mimari Tasarım Zirvesi’nde, inovatif kimliği ile eğimli çatılar için geliştirdiği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. BMI Braas, mimarların, tasarımcıların ve yapı sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla tarafların fikir alış verişi yapabilme imkanı bulacağı bu önemli zirvede; “Braas Kiremit ile Nefes Kesen Özgün Tasarımlar”, “Üst Düzey Kiremit Üretim Teknolojisi: Evolution Innotech” ve “Uzun Ömürlü Detay Çözümleri” konseptlerine vurgu yaparak ürünlerini tanıtıyor.  Yeni teknoloji ve ürünlere ek olarak; BMI Braas standında, grup markaları BMI EverGuard ve BMI Icopal’e de yer veriliyor.

Mimarları, tasarımcıları ve yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getirecek önemli bir organizasyon olan Mimari Tasarım Zirvesi, 05-06 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor. BMI Braas,  bu yıl 3. kez kapılarını açacak zirvede geleneksel ve modern tüm yapı tiplerine yönelik geliştirdiği çatı tasarımlarını, günümüzde ulaşılabilen en üst düzey çimentolu kiremit üretim teknolojisi Evolution Innotech'i ve uzun ömürlü detay çözümlerini ziyaretçileri ile buluşturuyor. Stantta, Braas Monıer Icopal Group’un (BMI)  teras çatılar için sunduğu BMI EverGuard, shingle sistem & su yalıtımı için sunduğu BMI Icopal markalarına da yer veriliyor.

Tüm Çatı Tipleri için Güçlü, Uzun Ömürlü ve İnovatif Çözümler

Mimari Tasarım Zirvesi’nde BMI Braas standını ziyaret edenler,  Evolution Innotech ve diğer gelişmiş yüzey kaplama teknolojileri ile üretilmiş kiremitleri yakından görme fırsatını elde edecekler. Evolution Innotech, BMI Braas’ın yoğun Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirdiği, çimentolu kiremit üretim teknolojisinde günümüzde ulaşılabilen en üstün kiremit yüzey kaplama teknolojisi Evolution Innotech sayesinde Braas kiremidin yüzeyi, daha sağlam bir yapıya kavuşuyor ve çatı, zorlu çevre koşullarına (yağmur, kar, don vb.)  karşı bir zırh gibi korunuyor. Böylece kiremidin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor.

Geleneksel ya da modern tüm yapı tiplerine yönelik farklı model, doku ve renklerde tasarımlar sunan BMI Braas, keskin ve zarif hatları ile kiremide sade ama seçkin bir görünüm kazandıran TegaLModerN’i, her biri tek tek eskitilmiş görünümüne sahip Diva serisini ve büyüleyici antik görünümü ile Terracotta kiremitleri standında ön plana çıkarmaya hazırlanıyor.

Ziyaretçiler, BMI Braas standında Braas Monier Icopal Group’un (BMI)  diğer markaları BMI EverGuard ve BMI Icopal’e ait shingle sistem, teras çatı ve inovatif su yalıtımı çözümlerini de yakından görme fırsatı elde edecekler.