YENİLİKÇİ YÜZEY TEKNOLOJİLERİ

BRAAS KİREMİT İLE NESİLLER BOYU KONFOR, NESİLLER BOYU MUTLULUK

Çatı sektörünün inovasyonda öncü ve lider markası olan Braas Çatı Sistemleri, kullanıcılarına “Dünyanın Mükemmel Çatısı” nı sunabilmek için yeni nesil teknolojileri geliştirmeye ve kullanmaya devam ediyor.

Mükemmel çatının anatomisinde Braas Kiremit önemli bir role sahiptir. Braas Kiremit, en yeni teknolojilerle Braas’ ın dünya çapındaki know-how’ı ile üretilir.

Gerek yeni nesil üretim tekniği gerekse üstün yüzey kaplama teknolojsi sayesinde Braas Kiremit, yüksek estetik ve fiziksel performansa sahiptir. Braas ile çatılar, yaşıtlarına göre daima genç görünür.  

ZORLU HAVA KOŞULLARINA GÖRE DİRENÇLİ

Braas Kiremit, suya ve dona karşı 30YIL ürün özellikleri garantisi ile sunulur. Braas Kiremit, kalıplı üretim teknolojisi sayesinde sıkıştırılmış bir yapıya sahiptir ve üstün yüzey kaplama teknolojisi ile bünyesinde çok düşük bir oranda nem alır. Bunun neticesinde de en soğuk iklim koşullarında gece gündüz arasındaki yüksek sıcaklık farklılıklarında ve küresel iklim değişikliğinin ortaya çıkardığı daha zorlu hava şartlarında dahi güvenle kullanılabilir.

GÜVENLİ

Braas Kiremit, üretim teknolojisi ve Braas kalitesi sayesinde çok uzun yıllar mutluluk ve güven içinde kullanılabilir. Braas Kiremit, “Garanti Belgesi” ile birlikte sunulmaktadır.

KALİTELİ

Braas Kiremit, Braas’ın milyonlarca metrekarelik üretim tecrübesi ile inovatif teknolojiler kullanılarak tasarlanmaktadır. Braas Kiremit profil tasarımında; su geçirmezlik, su sızdırmazlık, otomatik kilitlenme sistemi, milimetrik ölçüler, sağlamlık, montaj kolaylığı ve her çatıya uyum gibi özellikler standart olarak göz önünde bulundurulan vazgeçilmez unsurlardır.

DOĞA DOSTU

Braas Kiremit, tamamen doğadan elde edilen hammaddelerin bilgisayark kontrollü tam otomatik makinalarda bir araya getirilmesi ile üretilir. Çevreye saygılı bir üretim teknolojisi kullanılarak üretilen Braas Kiremit kalitesi sürdürülebilir istikrara sahiptir; değişkenlik göstermez.

Yenilikçi Yüzey Teknolojileri broşürü için tıklayınız.