NOVO PROTECTOR DUAL KATMAN TEKNOLOJİSİ

Novo Protector Dual Katman Teknolojisi; kiremit yüzeyinin kaliteli ve yenilikçi malzemelerle kaplanarak estetik ve fiziksel performansın artırılmasını sağlar. Novo Protector, iki ayrı süreçte iki farklı yüzey kaplaması uygulamasına dayanan bir katmanlama teknolojisidir.

Novo Protector, dünyada Rusya’dan Güney Afrika’ya Malezya’dan Almanya’ya onlarca ülkede ve birbirinden farklı iklim koşullarında üretim tesislerine sahip olan Braas’ın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve gelişmiş teknolojisine dayanır.

Novo Protector yüzey kaplama teknolojisi ile Braas Kiremit, yaşıtlarına oranla her zaman yüksek renk şiddeti ve çevresel etkilere karşı daha yüksek direnç gösterir. Düşük su emme oranı ile kullanım ömrü uzatılır.

Kullanıcılarına daima yenilikçi ve kaliteli çözümler sunan Braas Çatı Sistemleri, kısa ve uzun vadede yapılara değer katıyor.

Ürünlerini geliştirirken sadece kısa vadeli değil, bir uzun mesafe koşucusu gibi uzun vadeli performansı ve verimi göz önüne alan Braas, “Novo Protector Dual Katman Teknolojisi” ile yaşıtlarından daha genç görünüm ve daima fark edilebilir çatılar sunuyor.